Sakarya Galatasaray Spor Okulu

Çocuklarımızı Sporla Büyütelim

EĞİTİMLERİMİZİN İLK GÜNÜ MAÇ GÜNÜ

19 Nisan 2020 - 11:00

Sakarya Galatasaray Futbol Okulumuz Virüs vakası sonrası eğitimlerine başladığı ilk günü MAÇ GÜNÜ olarak ilan ediyor. Bütün öğrencilerimizin özlemlerini ilk günü gidereceğiz. Hepiniz sağlıklı olun ve zamanı gelene kadar evde kalın.

EĞİTİMLERİMİZİN İLK GÜNÜ MAÇ GÜNÜ

19 Nisan 2020 - 15:00
Dr. Tansu Çiller Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Spor Salonu

Sakarya Galatasaray Basketbol Okulumuz Virüs vakası sonrası eğitimlerine başladığı ilk günü MAÇ GÜNÜ olarak ilan ediyor. Bütün öğrencilerimizin özlemlerini ilk günü gidereceğiz. Hepiniz sağlıklı olun ve zamanı gelene kadar evde kalın.

SAKARYA GALATASARAY SPOR OKULU MADALYA TÖRENLERİ

13 Ekim 2019 - 12:00
Aygın Halı Saha Spor Kompleksi

Sayın Velilerimiz; 13.10.2019 Pazar Günü Futbol için Aygın Halı Tesislerimiz öğrencilerimize doğru davranışlar edindirmek amacıyla madalya töreni düzenlenmiştir. Katılan bütün öğrencilerimize ve velilerimize teşekkür ediyoruz.

Sakarya Galatasaray Spor Okulu

VİZYON

Galatasaray örf ve adetlerine, sporun evrensel boyutlarındaki sevgi, kardeşlik ve Fair Play ilkelerine bağlı, saygılı ve kültürlü genç bireylerin yetiştirilmesi için gerekli eğitimin verilmesidir. Ayrıca Bilimsel testler kapsamında spor da yetenekli bireyleri tespit ederek, spor eğitiminin verilmesi ile kulübümüze, Türk ve Dünya spor camiasına kazandırılmasıdır.

MİSYON

Gelecek yıllarda Galatasaray Futbol akademesinde forma giyecek futbolcular yetiştirmek ve bununla beraber Galatasaray örf ve adetlerine bağlı; rakibe, hakeme, seyirciye saygılı; fair-play ilkelerine bağlı sporcular yetiştirmek; bu sporcuları ülke ve dünya futboluna kazandırırken aynı zamanda Kulübümüze ekonomik yönden katkı sağlamaktır.

Kayıt Evrakları

Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

Önlü arkalı nüfus cüzdanı fotokopisi

İki Adet Resim

İki adet vesikalık resim

Kayıt Formu

Kayıt esnasında Spor Okulu Merkezimizden temin edebilirsiniz.

Sağlık Raporu

Sporcu velisin’in kayıt esnasında kayıt formundaki ilgili bölüme velisi olduğu sporcunun herhangi bir sağlık problemi olmadığını belirterek imzalı beyanda bulunması yeterlidir.

Sporla yaşamak istemez misiniz?

Profesyonel Ekibimiz

KÖKSAL DERELİ

BASKETBOL ANTRENÖRÜ

EMİR TÜRKKAN METİN

BASKETBOL ANTRENÖRÜ

SERHAT TULCA

FUTBOL ANTRENÖRÜ

EMRAH YILMAZ

FUTBOL ANTRENÖRÜ

OSMAN ÖZDEMİR

OKUL SORUMLUSU

AYDIN ÖZMERT

OKUL KOORDİNATÖRÜ

Son duyurular

Okulumuzdan son duyurular...

Ekim172019

SAKARYA GALATASARAY BASKETBOL OKULU

KAYIT İÇİN BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ.

Ekim172019

SAKARYA GALATASARAY FUTBOL OKULU

KAYIT İÇİN BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ.

Ocak282020

GALATASARAY SPOR OKULLARI KIŞ KAMPI - 2020

GALATASARAY FUTBOL OKULLARI KIŞ KAMPI 2020 KAMP OTELİ : LADONIA HOTELS ADAKULE – KUŞADASI KAMP TARİHLERİ : 28 OCAK – 01 ŞUBAT 2020 KAMPIMIZ 4 GECE 5 GÜN ALKOLSÜZ TAM PANSİYON KONAKLAMA ŞEKLİNDE OLACAKTIR. SPORCULAR 3-4 KİŞİLİK ODALARDA KALACAKLARDIR. KAMP STATÜSÜ : KAMP BOYUNCA SPORCULAR GİRİŞ VE ÇIKIŞ GÜNLERİ HARİÇ SABAH 09:00 İLE 12:00 SAATLERİ ARASI, ÖĞLENDEN SONRA 14:00 İLE 17:00 SAATLERİ ARASI OLMAK ÜZERE SAHAYA ÇIKACAKLARDIR. 8 TANE ALTYAPI VE MERKEZ SPOR OKULU ANTRENÖRÜMÜZ KAMP BOYUNCA SPORCULARIMIZI TAKİP EDECEKLER, ANTRENMAN YAPTIRACAKLAR, MAÇLARINI İZLEYECEK VE DEĞERLENDİRMELERDE BULUNACAKLARDIR.

Devamı...

Bize ulaşın

Aşağıdaki formu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Okul yetkilimiz size en kısa zamnda geri dönüş yapacaktır!