GALATASARAY SPOR OKULLARI KIŞ KAMPI - 2020

28 Ocak 2020

GALATASARAY FUTBOL OKULLARI KIŞ KAMPI 2020 KAMP OTELİ : LADONIA HOTELS ADAKULE – KUŞADASI KAMP TARİHLERİ : 28 OCAK – 01 ŞUBAT 2020 KAMPIMIZ 4 GECE 5 GÜN ALKOLSÜZ TAM PANSİYON KONAKLAMA ŞEKLİNDE OLACAKTIR. SPORCULAR 3-4 KİŞİLİK ODALARDA KALACAKLARDIR. KAMP STATÜSÜ : KAMP BOYUNCA SPORCULAR GİRİŞ VE ÇIKIŞ GÜNLERİ HARİÇ SABAH 09:00 İLE 12:00 SAATLERİ ARASI, ÖĞLENDEN SONRA 14:00 İLE 17:00 SAATLERİ ARASI OLMAK ÜZERE SAHAYA ÇIKACAKLARDIR. 8 TANE ALTYAPI VE MERKEZ SPOR OKULU ANTRENÖRÜMÜZ KAMP BOYUNCA SPORCULARIMIZI TAKİP EDECEKLER, ANTRENMAN YAPTIRACAKLAR, MAÇLARINI İZLEYECEK VE DEĞERLENDİRMELERDE BULUNACAKLARDIR.

YAŞ GRUPLARI :

2004-2012 YILLARI ARASI DOĞMUŞ SPORCULARDAN KATILIM SAĞLAYABİLİRSİNİZ.

 SAHA DIŞI AKTİVİTELERİMİZ:

 HAVUZ: HER SPOR OKULU KENDİ GRUBUYLA HERGÜN ANTRENMAN SAATLERİ DIŞINDA KAPALI HAVUZDAN YARARLANABİLECEKTİR.

MASA TENİSİ

PLAY STATION: OYUN ODASINDA SERBEST ZAMANLARINIZDA PS4 OYNAYABİLİRSİNİZ.

AKŞAM AKTİVİTELERİ: ÖZEL GETİRTİLECEK PROFESYONEL EĞLENCE EKİBİ TARAFINDAN 1 AKŞAM EĞLENCELİ AKTİVİTELER GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR.

SİNEMA: OTEL İÇERİSİNDE 1 AKŞAM SİNEMA AKTİVİTESİ YAPILACAKTIR.

KİTAP OKUMA: HER SPORCU YANINDA BİR ADET KİTAP GETİRECEKTİR. KİTAP OKUMA SAATİNDE SPORCULAR TOPLU ŞEKİLDE KİTAP OKUYACAKLARDIR.

MÜZİK EĞLENCE : SON AKŞAM YAPILACAK VEDA TÖRENİ ÖNCESİ DANS VE EĞLENCE GECESİ DÜZENLENCEKTİR.

YEME İÇME : KAMP OTELİMİZ TÜRKİYE’NİN KALİTE OLARAK EN  İYİ OTELLERİNDEN BİR TANESİDİR. BU SEBEPLE MUTFAĞIDA HEM TÜRK DAMAK TADINA UYGUN HEMDE ÇOCUKLAR İÇİN TAZE, BESİN DEĞERİ YÜKSEK VE ÖZELLİKLE SEÇİLMİŞ YİYECEKLERDEN OLUŞMAKTADIR. AÇIK BÜFE FORMATINDA SPORCULARIMIZ ANTRENÖRLERİMİZİN KONTROLÜNDE DİLEDİKLERİ YEMEKLERDEN FAYDALANABİLECEKLERDİR.

SAĞLIK : TURNUVA BOYUNCA OTEL DE VE SAHALARDA DOKTOR, HEMŞİRE VE MASÖR HAZIR BULUNACAKTIR. OTELİN BİZE TAHSİS ETTİĞİ ÖZEL ARACIMIZLA HASTANEYE GÖTÜRÜLMESİ GEREKEN SPORCULARIMIZ 7/24 YAKINDA Kİ HASTANEYE GÖTÜRÜLMEKTEDİR. DAHA DA ACİL DURUMLARDA AMBULANS HİZMETİ MEVCUTTUR.

AYRICA TÜM SPORCULARIMIZ KAMP BOYUNCA RAY SİGORTA TARAFINDAN SİGORTALI OLCAKTIR.

TEMİZLİK : KAMP BOYUNCA HER GÜN SPORCULARIN FORMALARI OTEL TARAFINDAN YIKATILACAKTIR.