Karabük Galatasaray Futbol Okulu

Galatasaray Genç Aslanlarını Arıyor...

EĞİTİMLERİMİZİN İLK GÜNÜ MAÇ GÜNÜ

19 Nisan 2020 - 14:00

Karabük Galatasaray Futbol Okulumuz Virüs vakası sonrası eğitimlerine başladığı ilk günü MAÇ GÜNÜ olarak ilan ediyor. Bütün öğrencilerimizin özlemlerini ilk günü gidereceğiz. Hepiniz sağlıklı olun ve zamanı gelene kadar evde kalın.

Karabük Galatasaray Spor Okulu Madalya TöreniNLERİ

10 Temmuz 2019 - 11:00

Sayın Velilerimiz; 10.07.2019 Pazar Günü Hasan Doğan Halı Tesislerimiz de öğrencilerimize doğru davranışlar edindirmek amacıyla madalya töreni düzenlenmiştir. Katılan bütün veli ve öğrencilerimize teşekkür ediyoruz.

Karabük Galatasaray Futbol Okulu

12 Ekim 2019 - 11:00

Futbol okulumuzda 2005-2014 yılları arası doğumlu çocuklarımızın eğitimleri devam etmekte olup, kayıtlarımız devam etmektedir.BİLGİ: 0555 018 0505

Karabük Galatasaray Futbol Okulu

VİZYONUMUZ

Galatasaray örf ve adetlerine bağlı olarak, sporun evrensel boyutlarındaki sevgi, kardeşlik ve Fair Play ilkelerine bağlı, saygılı ve kültürlü genç bireylerin yetiştirilmesi için gerekli eğitimin verilmesidir. Ayrıca sürekli gelişen teknolojiden ve bilimsel çalışmalardan maksimum seviyede faydalanarak sporda yetenekli bireylerin tespit edilmesidir.


MİSYONUMUZ

Gelecek yıllarda Galatasaray Futbol Akademisi’nde forma giyecek futbolcular yetiştirmek ve bununla beraber; rakibine, hakeme, futbol seyircisine saygılı; Fair Play ilkelerine uyan sporcular yetiştirmektir. Ayrıca bu yetiştirme ve eğitim çalışmaları sonucunda öncelikle Galatasaray Spor Kulübümüze, aynı zamanda kulübümüze ekonomik yönden katkı sağlamak hedefiyle Türkiye ve Dünya futboluna kazandırılmasıdır.

Kayıt Evrakları

Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

Önlü arkalı nüfus cüzdanı fotokopisi

İki Adet Resim

İki adet vesikalık resim

Kayıt Formu

Kayıt esnasında Spor Okulu Merkezimizden temin edebilirsiniz.

Sağlık Raporu

Sporcu velisin’in kayıt esnasında kayıt formundaki ilgili bölüme velisi olduğu sporcunun herhangi bir sağlık problemi olmadığını belirterek imzalı beyanda bulunması yeterlidir.

Sporla yaşamak istemez misiniz?

Profesyonel Ekibimiz

Henüz hiç ekip üyesi eklenmemiş!

Son duyurular

Okulumuzdan son duyurular...

Ocak282020

GALATASARAY SPOR OKULLARI KIŞ KAMPI - 2020

GALATASARAY FUTBOL OKULLARI KIŞ KAMPI 2020 KAMP OTELİ : LADONIA HOTELS ADAKULE – KUŞADASI KAMP TARİHLERİ : 28 OCAK – 01 ŞUBAT 2020 KAMPIMIZ 4 GECE 5 GÜN ALKOLSÜZ TAM PANSİYON KONAKLAMA ŞEKLİNDE OLACAKTIR. SPORCULAR 3-4 KİŞİLİK ODALARDA KALACAKLARDIR. KAMP STATÜSÜ : KAMP BOYUNCA SPORCULAR GİRİŞ VE ÇIKIŞ GÜNLERİ HARİÇ SABAH 09:00 İLE 12:00 SAATLERİ ARASI, ÖĞLENDEN SONRA 14:00 İLE 17:00 SAATLERİ ARASI OLMAK ÜZERE SAHAYA ÇIKACAKLARDIR. 8 TANE ALTYAPI VE MERKEZ SPOR OKULU ANTRENÖRÜMÜZ KAMP BOYUNCA SPORCULARIMIZI TAKİP EDECEKLER, ANTRENMAN YAPTIRACAKLAR, MAÇLARINI İZLEYECEK VE DEĞERLENDİRMELERDE BULUNACAKLARDIR.

Devamı...

Bize ulaşın

Aşağıdaki formu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Okul yetkilimiz size en kısa zamnda geri dönüş yapacaktır!